تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./ - (ادبی ـتخصصی)
(ادبی ـتخصصی) | ادبی ,

- من در حاشیه به دنیا آمدم .

- من در حاشیه بزرگ شدم .

- من در حاشیه کار می کنم ؛ بهار کار می کنم ، تابستان ، پاییز ، و زمستان کار می کنم و در کنار کار تنها بعضی مواقع ((زندگی)) می کنم .

- در مدرسه آموختم که زمین گرد است ولی من اینجا احساس می کنم که آخر زمین است . زندگی در این مکان خیلی خیلی سخت است . من روی لبه ای زندگی می کنم که هر لحظه امکان سقوط از آن وجود دارد... .

- اغلب رسیدگی به حاشیه ها توسط مسئولین به حاشیه کارشان می رود.

- گویا حاشیه اصلا جزء شهر حساب نمی شود و مردمان آن اصلا ... .

- در حاشیه محله مان یک مسجد کوچک ساخته شده است . من در حاشیه مسجد می نشینم و ((قرآن)) می خوانم . قرآن ما حاشیه ندارد . یک رنگ است . تمام کلمات آن با هم هستن . اگر هم حاشیه ای وجود داشته باشد ، به آن همانگونه توجه می شود که به بقیه کلمات .

 بله . من یک ((حاشیه نشین)) هستم و بعد از خدا امیدم به مسئولین و به خصوص به برو بچه های شهر سازی اونم از نوع آزادش تو مشهد، ورودی 84 هستش .

آه یعنی ... یعنی می شود که من هم ... من هم مثل بقیه ... .


نوشته شده توسط پژواک در چهارشنبه 31 خرداد 1385 و ساعت 08:06 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات: