تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./ - یک پاسخ
یک پاسخ | منطقه ی ممنوع ,

((تجربه معلم سختگیری است. اول امتحان می گیرد وبعد درس میدهد))

سلام دوستای ریاضی دوست:

برای شنبه این هفته باید کارهای ریاضی استاد خسروشاهی رو بیاریم؛ اما فقط محاسبه به روش ((کمپرتز)) و پیش بینی با اکسل به سیزدهم موکول شد. 

در ضمن ما نخواستیم که جواب ها رو در وبلاگ بزنیم. بلکه فقط یک نظر سنجی بود تا ببینیم چه تعداد از بچه ها با این طرح موافق اند.

کما اینکه با وجود همکاری شدید بین بچه ها و دستگاه عزیز فتو کپی , نیازی به ثبت جواب ها در وبلاگ نیست!!!

 


نوشته شده توسط پژواک در جمعه 5 خرداد 1385 و ساعت 01:05 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات: