تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./ - آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی
آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی | تخصصی ,

سلام به تمام بروبچز شهرسازی مخصوصا از نوع ۸۴ اش.

امیدوارم همواره هرجا هستید خوب  خوش و سلامت باشید.

با آغاز ترم وظیفه خودم دونستم یک سری  لیست کتب مورد نیاز این ترم رو که از بر وبچز کارشناسی ارشد گرفتم برای شما هم معرفی کنم.

1-کارگاه برداشت کالبدی....این واحد کتاب خاصی ندارد ولی با مطالعه کتاب فرآیند طراحی شهری حسین بحرینی در زمینه شناخت می تونید خود تون رو تقویت کنید.

2-مبانی مهندسی شبکه حمل و نقل...شبکه ارتباطی در طراحی شهری از فریدون قریب

3-مبانی وروش های برنامه ریزی شهری......

برنامه ریزی کاربری اراضی شهری از کرامت الله زیاری

برنامه ریزی مسکن ازمحمد رضا دلال پور محمدی

برنامه ریزی کاربری اراضی شهری  ازمحمد تقی رضویان

4-تاریخ.....کتب زیادی در این رابطه نوشته شده است که در این میان دو نفراز دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی شهری  شهید بهشتی اقدام به تألیف کتابی مخصوص شهرسازان نموده که در فصل دوم این کتاب تاریخ در 107 صفحه به طور کامل بیان شده است. این کتاب همکنون در حال چاپ در انتشارات طحان می باشد .که در سری بعد به معرفی این کتاب هم خواهیم پرداخت.


نوشته شده توسط نقطه چین..... در شنبه 28 بهمن 1385 و ساعت 12:02 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات: