تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./ - تبریک مخصوص اونم از نوع سه نونه
تبریک مخصوص اونم از نوع سه نونه | تالار گفتگو ,

سلام دوستای دوست داشتنی

امیدوارم این چند روز تعطیلی به همتون خوش گذشته باشه و طاعات و عباداتتون مقبول درگاه خداوند قرار گرفته باشه .

ترمی که گذشت با تموم کارها و سختیها و البته خوشیهاش ( خصوصاْ واسه دو تا از دوستای خوبمون ) و همچنین سایر دوستیها و محبتها به قطار زمان پیوست و از این لحظه به بعد به عنوان آینه عبرت واسمون مطرح میشه .

ولی فکر کنم شمام با من هم عقیده باشین که این ترم نسبت به دو ترم گذشته خیلی ترم قشنگ تری بود و در عین سختی کار گروهی و کارهای فردی و تمایزات ( دیستینگوییش ) ؛ دوستیها و رفاقتها در بین بچه ها خیلی بیشتر به چشم می خورد و این خیلی خوب و خوشحال کننده است .

به هر حال با تمام این توصیفات گذشت ................... اما چه زود .

ترم جدیدم که داره شروع میشه ؛ البته ترم خیلی سختی در پیش داریم و همین جا واسه تمام شما دوستای خوبم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم این همکاریها و دوستیها رو ادامه بدین .

شرمنده این همه فک زدم ، تمومش یه بهونه بود واسه اینکه بگم :

؟

؟

آغاز ترم جدید بر همه دوستای خوبم مبارک

؟

؟

یادتون که نرفته

dardesar_b_dardesar


نوشته شده توسط دردسر در یکشنبه 22 بهمن 1385 و ساعت 12:02 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات: