تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./
| تالار گفتگو ,

 

اخطار: دوستانی که بیماری قلبی دارند یا کلمات ادبی زیاد به کار می برند و هجویات برایشان قابل هضم نیست  از خواندن این مطلب جدا خوداری کنند.

 

بسم الله الرحیم

in the name of god

می بینیم که دوستان از بی مطلبی به جفنگ گویی روی آوردند.

خوب به هرحال هرچی باشه تو جفنگ گویی کسی به پای ما فکر نکنم برسه

خوب از کجا شروع کنیم بهتره؟

بله اول در مورد نقد یکی از نظرها:

یکی از دوستان فوق بالایی و ترم های مافوق از ظاهر دوستان84 ایراد گرفتند که ما طی تماس هایی که با این دوستان داشتیم قرار شد یک سری قیافه های جدید ترم آینده ارائه شود که امیدوارم مورد استقبال دوستان مخصوصا بروبچز ترم بالایی قرار بگیرد فقط  این نکته فراموش نشود که این کدها طی ساعات اول تکمیل خواهند شد و دوستان دیگر می بایست با کدهای دیگر بردارند.

دوم درمورد انتقاد به مطلب بنده که بانام اکبر ثبت شده بود باید بگم این مطلب به نهاد رهبری و ریاست جمهوری وروزنامه اطلاعات نیز مخابره شده بود که انگار تنها از سوی این وبلاگ تا کنون جوابیه صادر شده است.در جواب این دوست عزیز باید بگویم خودت رو مسخره کن حالا ما از چند تا جمله  باحال(دوستداران نظام و....) استفاده کردیم به شما برنخوره تازه ماکه این کار روبرای نمره و شهرت نکردیم

(البته هنوز صحت این مطلب مشخص نشده است)

سوم: این مطالب عشقولانه چی که به نام حافظ وسعدی به خورد بچه های مردم می دین،اگه حرف دارین بیاین مثل بچه آدم بزنین دیگه این هم ادا واطفار(اتفار(این کلمه از کلمات استثنا زبان فارسی می باشد)) دیگه چیه؟

چهارم: در این قسمت از عجایب صحبت می شه که بچه ها چند روزی در مورد نمره اول کارگاه مشار رایزنی می کردند که آیا گروه آقای....یا خانم ... نمره اول می شه که ناگهانی یکی از بر وبچز مهندس مسعودی از راه آمد و با 5/19 سبب این شد که تعدادی از فک دوستان کمی جابجا شود.

در پایان ، ساعات خوب و هوای صاف تا کمی ابری رو براتون آرزومندم.

مخلص شما...

 


نوشته شده توسط نقطه چین..... در جمعه 20 بهمن 1385 و ساعت 02:02 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات: