تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./ - مرهم
مرهم | ادبی ,

سلام دوستای دوست داشتنی درد سر درد سر ساز(هم کنایه داره هم واج آرایی)

میدونم که امتحانات رو به خوبی و خوشحالی پشت سر گذاشتید( لازم به ذکر که به نظر این جانب معدل کل کلاس کم افت نداشته . البته نباید اساتید رو بی تقصیر دانست . بگذریم که این قصه سر دراز دارد) و الآن هم از این دوری یک هفته ای دلتون گرفته و دوست دارید که دوباره به دانشگاه بیایید و در راه  علم ( تاکید میکنم فقط به خاطر کسب علم)  قدم های آنچنانی بردارید و بازم بهترین بشیم!؟! .

سرتون رو به درد نیارم ؛ برای چند تن از بچه ها مبنی بر مسایل پیش آمده در کلاس ( که همه خبر ندارند) ، این شعر زیبا رو پیش کش حضورشون میکنم ؛ شاید تسکینی بود بر آلام ایشان .

.

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست

منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

*******

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش

آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

*******

آن کس است اهل بشارت که اشارت داند

نکته ها هست بسی محرم اسرار کجاست

*******

هر سر موی مرا با تو هزاران کار است

ما کجاییم و ملامت گر بیکار کجاست

*******

ساقی و مطرب و می جمله مهیا است ولی

عیش بی یار مهیا نشود ، یار کجاست

*******

حافظ از باد خزان در چمن و دهر مرنج

فکر معقول بفرما ، گل بی خار کجاست

*******                                                            حافظ


نوشته شده توسط پژواک در پنجشنبه 19 بهمن 1385 و ساعت 02:02 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات: