تبلیغات
همه رفتن کسی با ما نموندش . کسی خط دل مارو نخوندش. همه رفتن ولی این دل مارو، همون که فکر نمی کردیم سوزوندش. که حاشا کرده ای بر در نخورده که آیا زنده ایم یا جان سپرده.که حاشا صحبتی حرفی، کلامی که جزء رفته هاییم ما نمرده. عجب بالا و پایین داره دنیا. عجب این روزگار دلسرده با ما. یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود منو امروز ببین تنهای تنها. خیال کردم که این گوشه کنارا یکی داره هوای کار مارا. یکی هم این میون دلسوزه ما هست نداره، آرزو آزاره مارا./ - شرایط استثنائی گرفتن عکس (پروژه رایانه)
شرایط استثنائی گرفتن عکس (پروژه رایانه) | تخصصی ,

با عرض سلام و تبریک عید سعید فطر به بچه های شهرسازی 84 و سایر میهمانان عزیز این وبلاگ !!

.

بنا به در خواست وهمکاری عده زیادی از بچه های کلاس (حدود 3 نفر )مبنی بر قرار دادن عکس مربوط به درس رایانه ، بر آن شدیم تا این عکس را برای استفاده دیگر بچه ها در وبلاگ قرار دهیم.(عکس های مشابه این عکس را هم می توانید استفاده کنید. )

برای کسب اطلاعات بیشتر به استاد رایانه و بچه های مجاز در دانشگاه مراجعه کنید. مطمئن باشید حتما یکی از شیوه های گرفتن عکس مطابق با شرایط رایانه شما است.

.

(برای گرفتن عکس به بقیه ماجرا مراجعه کنید)

پژواک ، تأمین مقالات ، تضمین خدمات

نمایندگی شهر جوان


نوشته شده توسط پژواک در جمعه 5 آبان 1385 و ساعت 01:10 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ طرحهای شرکت SOM در برنامه ریزی شهری+ برنامه حمل و نقل شهری سازمان ملل متحد+ khabarhay kelaaaaaaas+ درد دل بچه ها+ خسته کار نباشین !!!+ نخستین درود+ من از اسلام شما بدم می آید!!!؟؟؟+ لطیفه های بی نمک+ چرا ...؟+ + به بهانه آخرین جمعه سال+ یه روز سرد !!!!!!!+ آیا میدانید: + آشنایی با واحدهای ترم۴ کارشناسی شهرسازی + ۱+۱۲ نکته مهم در عشق و زندگی ( زندگی و عشق )

صفحات:
نمایش نظرات 1 تا 30